Servant
powrót do forum 1 sezonu

Kuchenne atrakcje

ocenił(a) serial na 8

Sezon pierwszy był Ok. Nie wiem po co rozciągać fabułę na tyle sezonów . Szkoda, że nie została domknięta w pierwszym. Na pewno dwie rzeczy ze mną zostaną : obrzydliwości kuchni / uśmiercanie i skórowanie węgorza , irlandzkie pęcherze czy potrwka z łożyska /- No przy tym serialu to ciężko coś pochrupać ;-) Druga rzecz- hektolitry wina. Gotowam uwierzyć , że to napój bogów na wszelkie dolegliwości tego świata . Ale i tak nie lubię wina. Bohaterowie: o dziwo podoba mi się kreacja Dorothy- egzaltowana, przerysowana , denerwująca, ale świetna w tych skrajnościach i jej brat- mam nadzieję, że ominie go klątwa Harry’ego Pottera, bo to naprawdę niezły aktor.

użytkownik usunięty
Iwona_ola

No te wino to musi mieć jakieś sekretne znaczenie: - najpierw myślałam, no symbol bogactwa i radzenia sobie z traumą, otępieniem zmysłów - potem, no w końcu jest o sekcie to może ma to coś z bibilijnego symbolizmu. Też kolejny pomysł, po tych scenach z zepsutym jedzeniem, że może to w jakis sposób sygnał, byśmy nie wierzyli bohaterom. Im postać więcej pije, to mniej wiarygodna? Tak jakby patrzymy przez filtr "procentów" więc samotne sceny z nimi są może niewiarygodne.Co do Ruperta, a nie jest to już ponad dekadę po filmach Harrego Pottera? Więc raczej ominęła go ta jakąś klątwa. On, Radcliffe i Melling dość dobrze się wyrobili. Dodatkowo Grint zdecydował się powrócić do aktorstwa. Ja 3mam za niego kciuki i cieszę się, że ma on dobre priorytety, a jak już gra to w ciekawych produkcjach. Mniej mainstreamowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones