Sophie Lowe

6,1
955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Lowe

Ale drętwa. Takie drewno, że by do Lewego pasowała. plus jej "piękny nos' rzygam tęczą...

Magic14

Nie znam aktorki. Widziałam ją tylko w The Philosophers, ale jej postać była chyba najbardziej irytująca....aktorka może i grała dobrze, ale jej postać czyli Petra mej sympatii nie zaskarbiła sobie. Wielka idealna, najlepsza uczennica, która w rzeczywistości miała romans z nauczycielem i jeszcze jednocześnie miała chłopaka, którego niby kochała....lol nie ogarniam jej bohaterki. Typowa idealna (mdła) blondynka na którą wszyscy lecą.

Reina24

Grała dobrze? Była tam drętwa i sztywna jak cholera.

Hustla

Jej rola w Once Upon a Time też nie powala...

Magic14

zgadzam się. Miny jakie sadzi kojarzą mi się z moją koleżanką z gimnazjum kiedy udawała, że gra w filmie.

Magic14

Dla mnie dobra aktorka. Charakterystyczna do takich trochę zaburzonych dziewczyn/kobiet. Tak jak miała zagrać tak zagrała i jej to pasuje. W Filozofach zagrała egoistyczną, enigmatyczną dziewczynę. Daleko jej do holywódzkiej ślicznotki i całe szczęście, bo naturalnie ma w sobie to coś, a tak to by mogła zostać zepchnięta jedynie to głupich amerykańskich banalnych filmów. A ona jest niebanalna... No, przynajmniej ja w niej coś dostrzegam. I gra w ciekawych, niekomercyjnych filmach. W Pięknej Kate super. Taka szczęśliwa, beztroska, ale przy okazji zaburzona dziewczynka. I również egoistyczna na sam koniec:). Nikt by lepiej od niej nie zagrał tej roli.... Nie będę spoilerować, kto widział, ten wie o co chodzi. Ma w sobie taką głębie - nie mdłość; za jej oczami kryje się wiele tajemnic i siły. Dobrze jej wychodzą takie tajemniczne, złożone role. NIby pozornie nie, ale ja się wczuwam.

unnamed01

Jest w niej taki smutek, a zarazem chorobliwy egocentryzm. Przynajmneij w tych 2 filmach:)

Magic14

a już się obawiam, że tylko mnie irytuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones