Jarosław Boberek

8,5
23 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Boberek

Mój Boże, jego bohater w "Rodzinie Zastępczej" jest tak niemożliwie wkurzający, że zawsze jak
się tam pojawiał to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy denerwować. Najbardziej bezmózga
postać chyba ze wszystkich seriali i filmów jakie pamiętam. I dochodzę do wniosku, że to
właściwie pozytywna ocena tego faceta jako aktora:D

użytkownik usunięty
Karamba_2

Śmieszną role grał dlatego go widzowie pokochali jest super jako Posterunkowy :D

A ja jestem zdania że gdyby nie ta rola "przygłupawego" posterunkowego, to na FW Pan Jarek miał by notę oscylującą w okolicach 9.5.

Karamba_2

Ta rola była świetna, najlepsze odcinki były właśnie wtedy, gdy posterunkowy się na jędrulę zasadzał :D
Mnie tylko zastanawiało, dlaczego przez te ponad chyba 300 odcinków, nigdy nie padły dane personalne "posterunkowego", to jest co najmniej dziwne. Swoją drogą ciekawe jak się nazywał. Ja obstawiam, że Andrzej, ewentualnie Krzychu. W sumie to wygląda na Krzycha hehe

infrared118

~infrared118 "W sumie to wygląda na Krzycha hehe"
rozwaliłeś mnie tym :D

~tomucho77, rolę posterunkowego zagrał genialnie. Powiedz kto mógłby zagrać tę rolę lepiej? Nie widzę nikogo takiego...

stephanozz

Może i zagrał genialnie, ale nie podobają mi się tego typu role i dlatego u mnie Boberek za tą rolę ma -1.

tomucho77

to scenarzyście musisz dać notę -1 :)

infrared118

Był odcinek że u Kuby w kawiarence zakładał konto na jakimś portalu bo chciał odnowić kontakty ze znajomymi ze szkolnych lat i miał nick "Poldek" i później się okazało że na imię miał Leopold. Jeśli się uważnie wsłuchać i przyjrzeć to w tym jednym jedynym odcinku jest wzmianka o jego imieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones