Jadwiga Barańska

8,8
4 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jadwiga Barańska

Z udziałem Pani Barańskiej udało mi się obejrzeć takie filmy jak:"Hrabina Cosel","Trędowata" czy "Chopin.Pragnienie miłości"i mimo że we wszystkich tych obrazach zagrała znakomicie,to chyba nikt nie zaprzeczy,że genialną,wspaniałą,ponadczasow ą i niezapomnianą kreację stworzyła w "Nocach i dniach"wcielając się w postać Barabary Niechcic.W tej roli pokazała pełen wachlarz umiejętności i żadna aktorka lepiej od niej by nie zagrała.Aktorstwo na iście światowym poziomie !

Martin_Eden

popieram!

rola Barbary Niechcic wydaje mi się najlepszą w dorobku pani Barańskiej - przy tym jest bardzo bliska literackiego (dobrego!) pierwowzoru
(dodam, że chyba żadna kobieta w polskiej literaturze nie irytuje mnie tak bardzo, jak wspomniana Barbara ;-)

madame_Emi

Zgadzam się. Jest niesamowita. Tak doskonale pokazuje uczucia w tej roli, że aż sama się im oddaję. Wspaniałą kreację stworzyła także w "Hrabinie Cosel".

Martin_Eden

Co jak co, ale zawołanie "Bogumił!Bogumił!" w niczyich ustach nie brzmi tak perfekcyjnie i indywidualnie zarazem..

gosiek_kubik

Ha ha świetne te wasze komentarze. Ja nie wyobrażam sobie innej Barbary. W hrabinie Cosel była tak posągowo idealnie piękna że szok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones