J.K. Rowling

Joanne Rowling

8,9
2 983 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby J.K. Rowling

Kocham za napisanie sagi o Harrym Potterze i stworzenie tyle wspaniałych postaci, ale
nienawidzę za uśmiercenie Syriusza, Freda i Zgredka. Rozumiem, że ktoś musiał umrzeć,
no ale dlaczego właśnie oni?? ;(((

dosia321

E,tam Zgredka mi nie szkoda xd

użytkownik usunięty
dosia321

i za Snape'a.

No,Snape'a mogła odpuścić :C

Fantasty

Snape'a szkoda, ale z drugiej strony właśnie przez to saga nabiera sensu, staje się bardziej dramatyczna. Gdyby uśmiercili Draco to nikomu w oku łezka by się nie zakręciła :P

Poza tym scena śmierci odegrana przez Alana Rickmana to mistrzostwo. I późniejsze sceny z jego wspomnienia, gdzie okazuje się, że cały czas ochraniał Harry'ego i nigdy nie przestał kochać jego matki....

Cóż, dawniej nie dopuszczałem do myśli, żeby przeczytać tę sagę, ale jak już się zanurzyłem w tym świecie, pełnym magii, to ciężko do niego nie wracać, poprzez filmy czy książki.

Demolka25

Byłoby ciekawie gdyby Pottera uśmierciła J.K Rowling :D
Świat opanowany przez czarodzieji czystej krwi i śmierciożerców....XD

Demolka25

Ale mam też żal do aktorki że uśmierciła Bellatriks :C

użytkownik usunięty
Fantasty

Więc... nie żal ci Zgredka, chciałabyś, żeby zginął Potter, żeby Bellatriks żyła i żeby śmierciożercy zwyciężyli i zaprowadzili swój faszystowski porządek... trochę się o ciebie martwię:)

No co lubię złe charaktery ;D Fajnie i ciekawiej by było *-* Ale szanuję że ty wolisz doobre charaktery i happy endy ...spk...

noi zgredek to tylko skrzat ;D

użytkownik usunięty
Fantasty

Pisałem to pół serio:) Też lubię czarne charaktery, zwłaszcza Bellatriks, ale naprawdę, gdyby po 7 książkach, tylu próbach i śmierci tylu fajnych postaci w końcu by się im nie udało, chyba bym się zdenerwował:)

Fantasty

i teraz myślisz jak śmierciożercy :"to tylko skrzat może umrzeć." on też miał dusze i uczucia a to co zrobił dla harrego to była prawdziwa przyjaźń

julasek1998

Szczerze,to ja skrzatów nie lubiłam,nie lubię i nie polubię. No może oprócz Stworka...

Fantasty

Własni przez to, Snape się jakoś w końcu zrehabilitował. Wstrętny i mściwy to byl typ. A mam wrażenie, że fanki go lubią przez wzgląd na Rickana, a nie za calokształt postaci.

dosia321

Ale czy to powód do nienawiści? Mieć można o to żal do autorki.

dosia321

SPOILER tepa dzido! spoiler sie pisze!

dosia321

SPOILER Mogłaś napisać, że to spoiler... mi żal Dumbledore'a, Remusa, Syriusza, Tonks i Severusa....

dosia321

I za zrobienie z Dumbledora homoseksualiste....

dosia321

Może to zabrzmi trochę dziwnie ale bardzo dobrze, że umarli.
Przez to widać poświęcenie, oddanie z jakim bronili swojego świata. Gdyby wszyscy przeżyli wtedy cała saga nie miała by sensu. Mi jest ich również szkoda bardzo lubiłam Freda, Snape'a. ( ale od początku a nie dopiero kiedy okazało się, że kochał matkę Pottera) no i Bellatriks- to jedna z moich ulubionych postaci:D
Ale w pewnym sensie mogę powiedzieć, że cieszę się że zginęli bo przez to jeszcze bardziej lubię Pottera i ma go niego jeszcze większy sentyment, no i nienawidzę Happy Endów ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones