Hanka Bielicka

Anna Weronika Bielicka

8,2
4 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hanka Bielicka

Ostatnie pożegnanie dla Pani Hanny Bielickiej. Wpisujcie się osoby, które współczują rodzinie i zapalą swoją świeczkę... ~-

W_B_

wielka aktorka,bardzo utalentowana,zawsze miala poczucie humoru,bardzo współczuję rodzinie...:(:(:(~-

kinga67

Wspaniała kobieta aż się nie chce wierzyć ,ze juz jej z nami nei ma.Niech spoczywa w spokoju [*]

Pawuloniasty

nie, to niemożliwe! nie wierzę!
[']['][']

W_B_

[']

W_B_

[']

W_B_

Była i nadal jest niesamowita.
(')

W_B_

na zawsze bedzie w naszym sercu byla wspaniala kobieta rozsmieszala wszystkich kochamy Cie pani Hanko wspolczucie dla rodziny iu bliskich wszystkim jest nam przykro z powodu smierci pani Hanny [*]

W_B_

Wielka, wielka szkoda.
To bardzo miła, wesoła, utalentowana aktorka - mnie przynajmniej bardzo szkoda, że odeszła.
['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

cOOba

[*][*] pani Haniu niech pani spoczywa w pokoju

gepard_2

Bardzo, bardzo szkoda... Jak się dowiedziałam, to aż się popłakałam.. Pani Hanna była znajomą mojego dziadka, z czasów młodości, jak sam grywał w teatrze... Miałam przyjemność raz widzieć ją na żywo i rozmawiać przez moment... Pani Haniu, zawsze będzie pani z nami..:( [*]

W_B_

Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Zawsze robiła na mnie wrażenie nieśmiertelnej. 1000000000 x ['] dla pani Hanny.

Sqrchybyk

Nawet przed śmiercią zarażała ludzi swoim śmiachem ...
Spoczywaj w pokoju pani Hanko

W_B_

widywalem ja tylko w programach rozrywkowych nigdy w filmach i zawsze tryskala enegia i witalnoscia mozna tylko pozazdroscic tej energi do zycia Niezapomniana postac

W_B_

[*][*] ech... taka kolej losu... niestety :( [*][*]

W_B_

zapalam świeczkę podziwu i szacunku.
"Non Omnis Moriar". Tacy jak ona zasługują na te słowa. I jestem dumna, że jestem Polką, jak ona...

W_B_

[*] - Pani Hanko! Za dobrze tam mają z Panią w tym niebie... :)

W_B_

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

W_B_

mhm ... "Nie wszystek umrę"
; (
w Niebie jest Jej dobrze ... ; )

użytkownik usunięty
W_B_

Dołączam się. Naprawdę szkoda. Była zawsze taka wesoła i roześmiana. To stało się tak nagle, kto by się spodziewał. 6 dni wcześniej zmarł Krzysztof Kołbasiuk, a potem ona. Nie znasz dnia, ani godzina.

[*] miałam okazję być na jej grobie i pomodlić się...

[*] [*] [*] [*] [*]

W_B_

[*] Uwielbiałem panią Bielicką, była babcią wszystkich Polaków... Zawsze będziemy o niej pamiętali...

W_B_

WIELKA STRATA.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
[*] Ś.P Pani Hanno [*]

W_B_

Niezwykła kobieta z charyzmą.
Radosna, wesoła, potrafiąca zrozumieć dzisiejszą młodzież.
Cudowna...
Niezwykła aktorka...
Brakuje mi jej...:(, ale mam nadzieję że tam w niebie jest jej lepiej...

W_B_

Wielka strata dla światowego (o polskim nie wspomnę) kina. Zawsze będę pamiętał ten tekst z piosenki "Kazali mi śpiewać": "Żebym tyle nie mówiła, to kazali śpiewać mi i wmawiali, że podbije świat na pewno..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones