Christian Coulson

Christian Peter Coulson

7,9
644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Coulson

Jaki on jest przystojny...:) Szkoda że nie jest bardzo popularny, że w internecie prawie nie ma jego zdjęć...:(

Sophie_Neveu

Ech.. bardziej podoba mi się figurka LEGO Tom Riddle:))

Sophie_Neveu

No na tym zdjęciu raczej nie wygląda ... W 2 harry'm było lepiej. Chociaż i tam wydaje mi sie, że w 6 już nie powinien grać. W sumie ma już te 28 na karku ... Chociaż z drugiej strony tam sie tak skacze w czasie i charakteryzacja czyni cuda, że chyba nie ma o czym rozmawiac ....

Kotylion

to przypomniejcie sobie Dustina Hoffmana w "małym, dużym człowieku" - charakteryzacja może wszystko.

veritaserum

Ten koleś grał w "morderstwo odbędziesię w..." nie wiedziałam. Pewnie film i tak gorszy od ksiązki.

veritaserum

a czytałaś w ogóle tą książke? bo ja widziałam film. nie jest taki zły i książka też niczego sobie. gusta są różne

Miko

chriatian coulson jest przystojny nie tylko w harrym potterze,wystarczy sie przyjzec.a poza tym jest swietnym aktorem

użytkownik usunięty
wissenna

jest interesujący, to fakt...:)
ma coś w sobie.
Ale i tak trochę odbiega od moich wyobrażeń o Voldemorcie. A nigdzie indziej go nie widzialam...

Ja już sobie nie wyobrażam, że Młodego Voldemorta mógłby zagrać ktoś inny niż Christian Coulson. Ciekawe co będzie w VI części. Jeśli Christian nie zagra, to nie oglądam tego filmu- lipa będzie i tyle! Ciekawe jak zadecydował reżyser, wie ktoś może??

balex

Ja dokladnie tak wyobrazalam sobie mlodego Toma Riddle. Mi bardzo pasuje.

jesionmarta

do Miko - czytałąm, ale filmu nie widziąłam

mi też ten aktor bardzo pasuje na młodego Voldemorta, charakateryzajca działa cuda, ale chyba wybrali juz kogos innego ^^

Sophie_Neveu

Zgadzam się :) On jest całkiem niczego sobie ;) Na youtubie są fajne filmiki z nim... ;)

Sophie_Neveu

Ja ostatnio też szukałam jego zdjęć, ale niewiele znalazłam... A jak już, to takie same, nic nowego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones