Bonnie WrightI

Bonnie Francesca Wright

7,2
9 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bonnie Wright

Wg. mnie ona jest naprawde ładna no i świetnie gra Ginny .

xDDDDD

Wiesz, jakoś mnie to do końca nie przekonuje. Mamy tu typową przemianę z poczwarki w motyla, a jakoś nie wydaje mi się, żeby ta Bonnie miała jakoś rozkwitnąć. fakt, jest ładna, naturalna i bardzo świeża, ale jakoś nie za specjalnie ją widzę w roli Ginny.Jest chyba najgorzej dobrana z całego rozeństwa Weasleyów.Cóż, może to moje zboczenie potterowe się odzywa, w końcu każdy ma inne wyobrażenie. cóż, poczekamy, zobaczymy.

KairaMcLilian

zgadzam sie. jest tragiczna.

ale naturaslna?? ona gra gorzej niż ja w przedszkolu:/... to porazka!!

skierka_3

Ja ją bardzo lubie! I potrafi grać. A że niektórzy się nie znają to już inna sprawa. No, ale każdy ma inne zdanie.
Także uważam, że jest naturalna i "świeża" i świetnie wciela się w rolę Ginny :)
czekam na jakieś całuśne sceny z nią i Danielem w "Harrym Potterze i Książę Półkrwi" ;)

fondzia

Ja ją wręcz uwielbiam. To prawda, nie ma urody 'hollywoodzkich' piękności, ale jest w niej coś. Warto zaznaczyć, że już po swoim niewielkim występie w 'Czarze Ognia' otrzymała pozytywne opinie na temat jej aktorstwa (ba! stwierdzono, że Emma Watson mogłaby się od swojej koleżanki 'po fachu' wiele nauczyć!).
To chyba coś znaczy, prawda?

Dezerterka

Wiesz co?? ja się z tobą zgadzam w 100% Tojest moja ulubiona aktorka
nie jest wcale taka brzydka jak to wszyscy komentują
Pasuje do książkowej Ginny

Tess94

Można zobaczyć Ginny w trailerze szóstej części! Jest to bardzo krótkie, ale zawsze coś :)

Jestem szczęśliwa, że pokazali Ginny, a nie Hermionę, której i tak jest wszędzie pełno :D

Dezerterka

No Ginny wogle rzadko pokazują
za to Hermiona to uuuuuu ciągle ją widać ,a jaj nie lubię zbytnio
zgadzam się z tobą :P:P:P:P:D:D:

xDDDDD

Moja ulubiona żeńska postać w HP po Hermionie oczywiście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones