PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10740}
8,0 1 241
ocen
8,0 10 1 1241
The Plague Dogs
powrót do forum filmu The Plague Dogs

Zbulwersowana brakiem tłumaczenia wykonałam napisy do tego znakomitego filmu. Łącznie z przetłumaczeniem końcowej piosenki, która stanowiła spore wyzwanie. W kilku miejscach musiałam pójść na kompromis pomiędzy wiernością tłumaczenia, a niuansami języka angielskiego, co mam nadzieję, zostanie mi wybaczone. Ten film zasługuje na dobry, polski przekład. Zainteresowanych napisami proszę o kontakt na email: danuta_lange (małpa) hotmail. com

kozie_leginsy

Napisy wciąż dostępne, pozdrawiam.

kozie_leginsy

Może wrzuć je na jakiś serwis z napisami, żeby były ogólnodostępne? Pamiętam, że animację oglądałam z kiepskim dźwiękiem i po angielsku, którego wówczas nie umiałam za dobrze (dopiero po przeczytaniu książki zrozumiałam wiele szczegółów), zżymając się właśnie na brak spolszczenia. Także myślę, że dobrze byłoby, gdyby skorzystało z Twojej pracy jak najwięcej osób.

Idan_

Witam, odnośnie wrzucenia napisów - z jednej strony jest to niezły pomysł, z drugiej szanuję swoją własną pracę, i spływają do mnie maile z prośbami o napisy, na które zawsze szybko odpowiadam. Wysłanie maila to kilka minut, tak więc pozostanę przy swoim rozwiązaniu - kto będzie potrzebował napisów, zwróci się bezpośrednio do mnie. Parokrotnie ktoś przywłaszczył sobie moją pracę, i nie chcę, by takie sytuacje miały miejsce w przyszłości.

kozie_leginsy

Przykro mi, że masz takie doświadczenia z przywłaszczaniem prac, ale w porządku, rozumiem.

kozie_leginsy

Od dłuższego czasu poszukuję napisów do ,,The Plague Dogs" - znalazłam tylko z hiszpańskimi napisami, które były wmontowane w film. Czy mogłabyś przesłać plik na maila?

użytkownik usunięty
kozie_leginsy

Wysyłasz jeszcze napisy?

Tak, jak najbardziej wszystko aktualne! W razie potrzeby zapraszam do kontaktu mailowego :)

kozie_leginsy

Witam,
Czy napisy są wciąż dostępne? Nie mogę wysłać wiadomości na ten mail..

mosiek211

Proszę spróbować z innego konta mailowego - adres jak najbardziej działa :)

kozie_leginsy

Witam, czy napisy są jeszcze aktualne? Szukałam chyba wszędzie, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Tenebris13

proszę wysłać maila - napisy wciąż dostępne :)

kozie_leginsy

Mój mail: idusiawozniak@interia.pl :)

kozie_leginsy

moj mail: jamatobanzai1@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones