PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504947}

Powtórnie narodzony

Venuto al mondo
7,7 20 819
ocen
7,7 10 1 20819
4,5 4
oceny krytyków
Powtórnie narodzony
powrót do forum filmu Powtórnie narodzony

Niejasna scena *SPOILER*

użytkownik usunięty

Nie za bardzo zrozumiałam sceną ślubu Gemmy. Kto stał przy ołtarzu??

użytkownik usunięty

no własnie ja tez nie wiem

Gemma powiedziała Diego spotykając go po raz pierwszy, że spotykała się z kimś kilka lat, myślę, że okłamała go wtedy - musiała być wtedy w związku, który zakończył się ślubem.
Być może odeszła od pierwszego męża by związać się z Diego... Sama nie wiem czy mój trop jest choć odrobinę logiczny ale jak to inaczej wytłumaczyć?

ocenił(a) film na 8

to był facet z którym była gdy poszła do łóżka z diego. szybko się rozwiedli.

ocenił(a) film na 9
krupy

Właśnie też zastanawiała mnie ta scena ślubu. Trochę niepotrzebna bo wprowadza widza w błąd. Czy są jakieś słowa lub scena potwierdzająca kim był ten człowiek? Pokazują ślub z człowiekiem którego widzimy na ekranie kilka sekund przez cały film a ślub z głównym bohaterem został ominięty. Czy Diego i Gemma na prawdę się pobrali?

użytkownik usunięty
Aalita

To był jej pierwszy mąż:) Jest to opisane w książce. W filmie moim zdaniem ta scena jest zupełnie oderwana od wszystkiego i niepotrzebna...

ocenił(a) film na 7

W zupełności się zgadzam. Zwłaszcza, że nijak to nie jest później wyjaśnione, nawet nie ma nawiązania.

ocenił(a) film na 8

a ty oglądałaś ten film czy w tym samym czasie robiłaś 10 innych rzeczy?
jak fotograf przyjechał do niej na samym początku filmu to ona mu powiedziała "To dom mojego ojca a ja własnie się rozwiodłam".
Oglądajcie uwaznie to nie bedziecie mieli takich idiotycznych pytań.

ocenił(a) film na 8
Dadan

Prawdopodobnie wina tlumaczenia, nie wiem czy wszystkie wersje maja ten blad. "To dom moich rodzicow. Rozwodza sie" Chyba ktos popil i to calkiem niezle... Moze warto, zeby ktos poprawke zrobil, bo troche to sie kupy nie trzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones