PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10369}

Lis i Pies

The Fox and the Hound
7,5 9 462
oceny
7,5 10 1 9462
7,0 3
oceny krytyków
Lis i Pies
powrót do forum filmu Lis i Pies

Smutno

ocenił(a) film na 6

Strasznie smutna bajka. Płaczę za każdym razem, gdy widzę scenę kiedy Wdowa zostawia Toda w lesie. I jeszcze go tego ta piosenka (prawie w całości mówiona zresztą) "Goodbye May Seem Forever"...

Liessa

Ojej odpowiadam na komentarz sprzed 16 lat, ale trudno :) Miałam okazję zobaczyć ten film dopiero 2 dni temu. Nie znałam tej bajki. Podpisuje sie pod komentarzem i uważam, że to jedna z najsmutniejszych (jeśli nie najsmutniejsza) bajka, jaką kiedykolwiek widziałam. Niby pokazuje wartości przyjaźni, przywiązania, ale te sceny są tak zrobione, że człowiek po obejrzeniu chodzi cały dzień przybity. Ta scena osieroconego liska, potem zostawienie go przez wdowe w lesie i ogólnie ten proces podążania za instynktami przez lisa i psa. No i końcówka wcale nie taki happy-end, jakby się wydawało. Zepsuła mi ta bajka cały dzień :-( ale to pokazuje, jak jest piękna. Teraz już się takich wartościowych bajek nie znajdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones