PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6855}

Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors
7,0 23 573
oceny
7,0 10 1 23573
6,7 11
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

Freddy Freddy

ocenił(a) film na 7

Mowi sie ze tylko pierwsza czesc jest zawsze najlepsza najlepsza. Koszmar jest klasyka w swiecie horrorow. Czesc pierwsza jest dobra ale 3 rzuca na kolana. Ja sie na koszmarze z ulicy wiazow wychowalem. 100 razy chyba widzialem ten film. Jak freddy umieral to za kazdym razem plakalem...
Remake 1 czesci tragiczna pomylka. Brak Roberta Englunda to pierwszy blad. Po co przerabiac cos co jest dobre.


Pozdawiam

użytkownik usunięty
dagamon

w ogóle rimejki to jakaś plaga beznadziejności i jałowości XXI wieku :). niedawno oglądałem najnowszego Hellraisera i myślałem ze się posram z nudy, możliwe , że rimejk Koszmaru z ulicy sobie w ogóle daruje.

ocenił(a) film na 8
dagamon

Zgadzam się w kwestii trzeciej części i rimejków. Ja widziałam tylko zwiastun "nowego" Freddiego i od razu podziękowałam, kpiny jakieś.

ocenił(a) film na 6
HeatherSweet

A mi sie wydaje ze trojka jest wlasnie najslabsza ze wszystkich. Jestem wielkim fanem serii, Freddy to moja ulubiona postac z horrorow, teraz ogladam sobie wszystkie czesci bo udalo mi sie kupic kolekcjonerke siedmioplytowa, czyli wszystkie stare czesci, piekna sprawa ;)

ocenił(a) film na 8
masti92

Ma też swój klimat.Ostatnia z dobrych części starej serii .Części 4,5,6 to chała !

cebul_297

4 jeszcze ujdzie reszta to chała !:)

ocenił(a) film na 9
dagamon

3 super,ale ogolnie ja najbardziej lubie remake xd
zreszta blagam robert englund zagral juz w tylu czesciach po co jeszcze w remaku ? zreszta byl0 by glupie,zeby mial sam siebie odnawiac litosci -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones