PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 836
ocen
7,4 10 1 322836
6,8 29
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

wiek

ocenił(a) film na 6

Harry jak grał ten film miał 11 lat w więzieniu ma 12 a w pierwszej 10 i tak dalej

ocenił(a) film na 7
Ben_Szpia

Harry nie grał tego, ani żadnego innego filmu.

ocenił(a) film na 7
Ben_Szpia

Szczerze w to wątpię, w pierwszej i drugiej wygląda identycznie, jak dzieciak, natomiast w trzeciej nagle staje się nastolatkiem.

ocenił(a) film na 9
TheAtheris

Nie do końca identycznie,zmienił się trochę,zwłaszcza głos,a to,że Harry w WA nagle bardzo się zmienił można wytłumaczyć tym,że między premierą 2. a 3. części były 2 lata,więc Daniel się w tym czasie nieco zmienił ;p

użytkownik usunięty
tynarus120

Ale nigdy nie był w więzieniu. (jak napisano w temacie)

użytkownik usunięty
tynarus120

Ale też trzeba wspomnieć, że przyszedł nowy reżyser (Cuaron), z inną wizją niż poprzednik Colombos, u którego jednak filmy wyglądały troszkę dziecinnie (nie wiedziałem jak to określić), Cuaron widząc, no co tu dużo mówić, dorastanie aktorów poszedł myślę z duchem czasu i dobrze to zrobiło całej serii. Już nie mamy takiej familijnej atmosfery, bohaterowie nie biegają cały czas w szatach lub sweterkach tylko w dżinsach, bluzach dresowych itp.

użytkownik usunięty
tynarus120

Aha, no i klimat mroczniejszy.

Ben_Szpia

w 3 czesci ma 13, zauwaz, kiedy wyszla pierwsza czesc a ostatnia, to odmłodniał?

ocenił(a) film na 10
Ben_Szpia

Nic nie rozumiem z tego zdania. xD Wiem tyle, po przeczytaniu komentarzy. 3 część kręcili z opóźnieniem, bo Daniel i Rupert (Chyba, że tylko Rupert, tu mogę się mylić) mieli mutację więc poczekali z tym.

ocenił(a) film na 8
Ben_Szpia

mistrzowski temat :v

Ben_Szpia

Harry nigdy nie grał ;> jak już to Daniel :P

Co do całego tematu, to nie masz racji.
W 1 części ma 11lat
W 2, 12 lat
W 3 , 14 lat
itd.

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

W 3 nie miał 14 lat ha
W Harry Potter i Kamień Filozoficzny 11 lat
Harry Potter i Komnata Tajemnic 12 lat
Harry Potter i więzień azkabanu 13 lat
Harry Potter i Czara Ognia 14 lat bo w wieku 14 lat startowal w Turnieju Trójmagicznym
Harry Potter i Zakon Feniksa 16 lat 16 letni Harry Potter dowiaduje się o istnieniu Zakonu Feniksa
Harry Potter i Książe Półkrwi tu ma 17
Harry Potter i Insygnia Śmierci część 1 osiąga pełnoletność czyli 18
Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 18 i 37 lat

LobeliaSakvil

Ale ja mówię o aktorze...

LobeliaSakvil

Ale i tak masz błędy, bo każda książka dzieje się co 2 miesiące od drugiej i Harry osiąga pełnoletność w wieku 17 lat....

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

Racja chyba że mówisz o aktorze a tak faktycznie namiar znika w 17 urodziny ok sorry . Ale użytkownik pytał o filmy :-)

LobeliaSakvil

To jest tak samo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones