PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 722
oceny
7,4 10 1 322722
6,8 29
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Ulubiony z serii

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie mój ulubiony film z Harrym. Uważam że żaden późniejszy film nie wyglądał tak dobrze pod względem wizualnym (Hogwart wygląda dużo "prawdziwiej" i cieplej niż w późniejszych częściach, wydaje się że jest naprawdę radosnym i pełnym życia miejscem , scenografia i kostiumy są zaprojektowane z takimi detalami i klimatem że mogę oglądać ten film codziennie). Fabularnie też działa wspaniale, a akcenty są rozłożone świetnie co czyni go doskonałą adaptacją. Oczywiście gigantyczny plus za Kennetha jako najlepszego nauczyciela obrony w całej serii oraz za doskonałego Richarda Harrisa, który niestety nie wrócił w następnej części a był dokładnie takim Dumbledore'm jakie sobie wyobrażałem.

użytkownik usunięty
Volvaron

Dokładnie tak samo myślę odnośnie wyglądu Hogwartu w pierwszych 2 częściach. Prezentuje się najlepiej,co nie znaczy,że w późniejszych częściach wygląda źle,ale w jedynce i dwójce najbardziej mi się podoba. Fabularnie również uważam,że są najlepsze i dlatego mają u mnie dychę. Są to filmy,do których chce się wielokrotnie wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones