PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 820
ocen
7,4 10 1 322820
6,8 29
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Fani Harry`ego z pewnością czekają na tę wiadomość : Kiedy ukaże się "Harry Potter i Komnata Tajemnic" na DVD . Mam dla Was niespodziankę - a mianowicie druga część przygód Harry`ego już może się znaleźć w Waszych rękach . Wystarczy pójść na najbliższy targ , bazar itp. . 14 stycznia poszedłem na targ - zamurowało mnie - ja chcę iść do kina w styczniu a film już jest na DVD w grudniu . To jest przerażające ( ci Bułgarzy są niesamowici ) .

A POLAK TEZPOTRAFI !
co ty chcesz od bułgarów? polak tez potrafi, rosjanin, niemiec czy tez anglik. jak ktos zdesperowany jest i nie zalezy mu na zasmakowaniu prawdziwej magii kina i zadawoli go jakis słodzik zamiast spróbowac samego cukru to obejrzy kazdy film.

dobre....
no i jak z tym walczyć?????
czy ktoś ma pomysł? Oryginalna płytka bedzie kosztowała zapewnw ok.100 zł a piracik tylko 20-30...i co?????

Beta

a jest też na DivX ?
Może ktoś wie, skąd ściągnąć H.P.i K.T. na DivX ? Przed premierą było głośno, że niemiecka wersja jest na sieci. Gdzie ?

kz___

haaa
a skąd ja to mam wiedzieć???Nie mam pojęcia...zapewne gdzieś w sieci krąży....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones