PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 820
ocen
7,4 10 1 322820
6,8 29
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Niewiem

ocenił(a) film na 8

Czemu tyle osób jedzie filmy HP w których za kamerą stanął Columbum.Mnie się
spodobała jego koncepcja

Heroes222

Mnie też sie podobała i to najbardziej:) Moim zdaniem dwie pierwsze części są najlepiej zrobione potem trójka i czworka a na końcu piątka-najgorsza część

ocenił(a) film na 8
skorroksana

Też się zgodze że 2 pierwsze częśći są najlepsze,najbardziej magiczne i mają świetny klimat.Od piątki to już nie jest to,brakuje mi tam duchów, wystroju np w szkole które były w poprzednich częśćiach i wiele innych rzeczy.

ocenił(a) film na 9
Heroes222

Wkurza mnie to,że wszyscy jadą po filmach HP albo użalają się jak bardzo różnią się od książki.
Ludzie,tacy z was reżyserzy/scenarzyści/krytycy filmowi/aktorzy? że wszystko wiecie na temat robienia filmów,o to chodzi że są dwa odmienne światy KSIĄŻKA-FILM i to i to są zajebiste. więc zamknąć mordki i oglądać ; )

ocenił(a) film na 9
mysuperherojoker

Też się z tym zgodzę, nie można wszystkiego co jeat w książce nakręcić na filmie.

ocenił(a) film na 9
Pottermaniaczka_filmweb

Akurat tak się złożyło że pierwsze dwie części był najwierniejsze książce.Najmniej usunęli i pozmieniali :) I miała ten klimat,z książek :)

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

Zgodzę się z Tobą, to moje dwie ulubione części, i z książek, i z filmów.

ocenił(a) film na 9
Pottermaniaczka_filmweb

Czekam na wersje reżyserskie :) Aktor grający Hagrida mówił w wywiadzie ze kamień trwał ok 4 godzin.Ekranizacja pełną gębą :D

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

bo byly najkrotsze. latwiej umiescic 350 stron 2 godzinach niz 950.

ocenił(a) film na 9
loffciam

Skoro podzielili Insygnia na połowę i to Czarę jak i Zakon powinni i byłoby okey :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones