PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 820
ocen
7,4 10 1 322820
6,8 29
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Na wstępie mówię że nie czytałem książek. Zastanawia mnie jedna rzecz, jak to jest że czarodzieje i mugole (zwykli ludzie) dzielą jeden świat i nikt nic nie widzi jeśli chodzi o mugoli, a co ze smokami w Rumuni, torami po których porusza się pociąg do Hogwartu? Wychodzi na to że musi istnieć jakiś alternatywny świat.

użytkownik usunięty
Bartek13_filmaniak

przecież świat Czarodziei to jest oddzielny świat. Mugole nie widzą też dementorów.

ocenił(a) film na 8

Co ty gadasz? Przecież to ten sam świat. Na Hogwart i Hogsmeade nałożone są zaklęcia i to uniemożliwia ich zobaczenie przez mugoli. Dementorów tez nie są w stanie dostrzec, jedynie wyczuć. A smoki i inne rzeczy po prostu czarodzieje starają się ukryć, a gdy ktoś zobaczy, modyfikuje mu pamięc specjalny oddział z Ministerstwa Magii :p

użytkownik usunięty
Matiz96

faktycznie ojć... Ale nie zmienia to faktu że mugole nie widzą świata czarodziejów bo jest ukryty. Więc filmowo jest podzielony

użytkownik usunięty
Matiz96

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Świat_Magii

i co ??? dobrze mówię nie wprowadzaj w błąd, świat Czarodziei jest odseparowany od mugolskiego świata, za pomocą zaklęć. Dobrze mówiłem

ocenił(a) film na 8

Tzn. ja Ciebie zrozumiałem że świat mugoli i czarodziejów to tak jak nasz świat i Narnia. Dwa zupełnie różne światy :p

A tu chodzi o to że po prostu czarodzieje zamieszkuję niektóre miejsca normalnego świata i je ukrywają przed mugolami :D

użytkownik usunięty
Matiz96

no właśnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones