PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 820
ocen
7,4 10 1 322820
6,8 29
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

po 1 mówicie że jest najgorsza a to nie prawda.
po 2 Bardzo fajna miła.
po 3 Już od Komnaty Tajemnic Widać że film robi się Mroczny!!
po 3 Jest Najbardziej Potterowa Bo jest najmniej pominięte!!

PussyCandy

po 4 twoje argumenty są na niskim poziomie, zero wytłumaczenia, poza tym z reguły mówione jest że to 1 jest najlepsza ja tam uważam ze wszystkie części są wspaniałe i coraz bardziej mroczniejsze

PussyCandy

hahaha niezłe argumenty, ale najlepsze jest "po 2 Bardzo fajna miła" długo nad tym myślałaś?

użytkownik usunięty
Agusa

Zgadzam się z I am - druga część jest duzo lepsza od pozostałych gdyż ma w sobie "ten" klimat. Śmiało można ją obejrzeć z dzieckiem, bez obawy, że będzie mieć koszmary po nocach (czego nie można powiedzieć o częściach 4 i 5) i jednocześnie ma w sobie jasno i wyraźnie nakreślone wartości dydaktyczne takie jak przyjaźń, wzajemna pomoc, odwaga, wiara, wspólne działanie, które prowadzi do celu (podobnie jest w 3 części) itp. - jest to najczyściej pokazane właśnie w tej części. Ponadto nie wiem jak wam, ale mnie o wiele bardziej podobała się wersja w której było o niebo więcej kolorów, a nie wszystko stłumiony i czasami aż za "sztucznie" szare jak to jest w 5 części. Owszem mroczne sceny mogą być ciemne i szare jak np. podczas walk z dementorami czy śmierczozercami, ale żeby cały Hogwart pokazywać non stop jak grobowiec - to już zupełna przesada. Nie zapomnijcie jakie kolorowe były sceny w sali jadalnej z 1 i 2 części.

|"żeby cały Hogwart pokazywać non stop jak grobowiec "|

Nie przypuszczałem że można się przyczepić do już tak pierdułkowatych szczegółów...

PussyCandy

Dla mnie 2 jest najlepsza. Jest jeszcze w miarę wiarygodna i nawet podobała mi się bardziej od książki. Jest w niej więcej grozy.
No i cudowny Bazyliszek - majstersztyk!

ocenił(a) film na 8
PussyCandy

Argumenty sie nadają na żal.pl , ale mnie również ta część się spodobała xD. Nie rozumiem tylko czemu ona jest bardzo fajna i mila... I dlaczego jest najbardziej Potterowa? >.>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones