PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733084}

Dama w vanie

The Lady in the Van
6,7 16 313
ocen
6,7 10 1 16313
6,1 12
ocen krytyków
Dama w vanie
powrót do forum filmu Dama w vanie

... ale nie dla wszystkich. Te osoby, które spodziewają się, że zobaczą pewnego rodzaju komedię - rozczarują się i to bardzo. To film dla tych, którzy lubią historie o niezwykłych i silnych kobietach... z przepiękną muzyką w tle.
Maggie Smith jak zawsze wspaniała. Warto zobaczyć 'Damę w vanie' chociażby ze względu na nią.

ocenił(a) film na 10
lolcia4

Perfekcyjne cacuszko 10/10 !!!

lolcia4

Słyszałam bardzo wiele pochwał dla tego filmu.

lolcia4

Ja nie dostrzegłam w tym filmie żadnego kunsztu poza świetną grą Maggie Smith. Kompletnie nie wykorzystano potencjału historii, która jest nudna i mało wnosi. W dodatku zakończenie jeszcze pogorszyło odbiór.

ocenił(a) film na 5
Bat_Quinn

Właściwie to Maggie w każdej scenie była taka sama, niestety ale nic nadzwyczajnego tudzież ciekawego w tym filmie nie było.

ocenił(a) film na 5
lolcia4

"Te osoby, które spodziewają się, że zobaczą pewnego rodzaju komedię - rozczarują się i to bardzo."
To ma być jakaś prowokacja, jak mogę spodziewać się komedii po dramacie?

lolcia4

Ten film od początku kipi groteską i czarnym humorem, więc w tej konwencji zakończenie utrzymało się idealnie! Bardzo dobre aktorstwo (nie tylko głównej bohaterki), postaci zarysowane w sposób taki, że tęskni się do lat, kiedy ludzie byli dla siebie milsi, a konwencja i wstyd nie pozwalały na bycie takimi sk...synami, jak dzisiaj. Dla mnie był to film o lepszym, nieistniejącym już świecie. Plus za typowo brytyjską satyrę na katolików :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones