PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733084}

Dama w vanie

The Lady in the Van
6,7 16 313
ocen
6,7 10 1 16313
6,1 12
ocen krytyków
Dama w vanie
powrót do forum filmu Dama w vanie

czyżby pierwsza Kandydatka do Oscara 2016 ?

trebuH_2

to byłaby naprawdę zasłużona nominacja (pomimo że nie widziałam filmu, ale zwiastun mówi sam za siebie). miejmy nadzieję, że Akademia myśli tak samo.

ocenił(a) film na 10
trebuH_2

Zdecydowanie! Ja bym jej dal wszystkie Oscary!

ocenił(a) film na 7
one_of_them_

co masz na myśli pisząc " wszystkie " ?

maciekb80

zapewne chodzi mu o oscary za wszystkie filmy, w których grała

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

też tak to zrozumiałem ale nie rozumiem na jakiej podstawie tak stwierdził .

maciekb80

pewnie dlatego, że jest rewelacyjną aktorką. Sam uważam, że 2 oscary to za mało

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

bycie rewelacyjną aktorką nie oznacza że za każdy film miałaby dostawac oscara . Takich aktorek jest troche w hollywood co to są rewelacyjne ale stwierdzenie że za każdy film powinna dostac oscara to już utopia

maciekb80

nie uważam, że słowo wszystko nalezy brać dosłownie, może po prostu lubi Maggie i twierdzi tak z czystej sympatii

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

Przez nadmierne lubienie kogoś traci się obiektywizm . No ale racje w tym co piszesz masz .

maciekb80

Szczerze - zaczynam wątpić, że co niektórzy jeszcze to posiadają. Jak widzę te wszystkie dychy, które nabijają niektórym aktorom, bo, np. umarli (Paul Walker czy Alan Rickman) i są automatycznie wyżej w rankingu.

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

to fakt . Aż się boje że po śmierci P . Anderson albo P . Hilton trafi do setki . Ale to byłby już definitywny koniec świata ;)

maciekb80

Hilton już ma dosyć wysoką ocenę jak na swoje możliwości aktorskie, a najlepsze że ocena wciąż rośnie. Myślę, że setka w jej przypadku to kwestia czasu (Selena Gomez jest na 77 miejscu w top 100 aktorki, więc...)

trebuH_2

Oby! Trzymam kciuki. Smith to klasa sama w sobie.

chocolatemilka00

no i nie ma nominacji do Oscara... szkoda. myślę, że to duży błąd Akademii.

ocenił(a) film na 10
lolcia4

Wielka wielka szkoda! Na sam koniec, w ostatnimi filmie swojej kariery pokazała jakim jest brylantem i diamentem kina ! Zakończyć katierę taką kreacją to coś wspaniłego, jej wszystkie role wnoszą wiele do historii kina, zarówno komedie jak i dramaty ! Uwielbiam ją, jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju! Akademia to targowisko próżności, mam wrażenie że w całej tej gali rozdania nagród najważniejszy jest czerwony dywan i co kto na sobie nosi,kino zeszło na 3plan jak nie dalej a nominację pozostawiają wiele,ale to wiele do życzenia - taka jest moja opinia, zachęcam do filmu "Dama w Vanie" ! Majstersztyk !

filpoosek

dlaczego w ostatnim filmie? raczej jeszcze nie zakończyła swojej kariery (przynajmniej o tym nie słyszałam), a podobno trwają rozmowy na temat następnej produkcji, w której miałaby wystąpić.

ocenił(a) film na 10
lolcia4

Czytałem, że epilog w Hotelu Marigold 2 to pożegnanie z widzami, sama nawet ułożyła i naniosła poprawki z reżyserem, jest tam mowa o starości, przemijaniu... Były to zdjęcia kręcona w zeszłym roku i to był ostatni raz na planie. Dama w Vanie to produkcja przeciągnięta ponieważ zdjęcia kręcili wcześniej, na równo z ostatnim epizodem Downton Abbey. Odszukam arytkułów i podrzucę

filpoosek

No i nie podrzuciłeś :(

ntx

no właśnie :(

trebuH_2

nie sądzę choć Maggie Smith to genialna aktorka. Ale wolę jej inne, może mniej odważne role.

ocenił(a) film na 7
trebuH_2

Te dzisiejsze "akademie" ch.ja wartają . Daja oscara Whiterspoon , Swinton , Hathaway nota bene ch.j wie za co , dają nominacje Mc Adams tez ch.. wie za co i dają zlotą palme Rooney a takie perelki w ogole nie zauwazają . To byl Maggie rok czyli rok " Pani Daisy w wanie " . O d.pe rozbic tych calych znawcow "kina" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones