PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572639}

Charlie

The Perks of Being a Wallflower
7,5 143 859
ocen
7,5 10 1 143859
7,5 21
ocen krytyków
Charlie
powrót do forum filmu Charlie

Ezra Miller

ocenił(a) film na 7

Gośc zrobił na mnie niesamowite wrażenie - dopiero na filmwebie się skapnąłem, że to przecież Kevin! Jakże inne są role, które zagrał w obu filmach, wielkie brawa dla tego pana.

wojtek_pasiak

Ok, Ezra Miller bardzo dobrze zagrał w "The Perks of Being a Wallflower", ale bynajmniej nie lepiej niż Logan Lerman. Strasznie drażni mnie ta zawyżona ocena dla Millera :/

ocenił(a) film na 6
wojtek_pasiak

Kreacja Logana mimo że bardzo mi się podobała, to biorąc pod uwagę fabułę, jak na mój gust trochę prze kolorowana . rozumiem ze chłopak dusił w sobie wiele i targały nim złe emocje ale ja odbierałem go bardziej jakby był schizofrenikiem albo lekko autystyczny . ale to już gust reżysera jak mu o to chodziło to spoko nie zmienia to faktu że wyróżniał się na tle całej reszty . No i w końcu pierwszy film z Emmą w którym mi pasowała i na siłę musiałbym się czepiać. nie potrzebnie łapie się za role dramatyczne czy tragiczne dużo lepiej wypada w rolach w których może użyć swoich atutów takich jak ta czy w Bling Ring . dopóki w wieku dwudziestu paru lat biorą ją za nastolatkę niech się tego trzyma . jeżeli jest taka utalentowana ze ją ludziska w top 10 aktorek umieścili ( co ogólnie jest kpiną :D ) to na resztę też przyjdzie czas .

ocenił(a) film na 10
wojtek_pasiak

Widziałem z Ezrą 3 filmy i w każdym miałem wrażenie, jakby był innym aktorem (Charlie, Musimy porozmawiać o Kevinie, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć). Według mnie to jeden ze zdecydowanie najlepszych aktorów młodego pokolenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones