PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10454}

Autostopowicz

The Hitcher
7,2 19 965
ocen
7,2 10 1 19965
7,3 10
ocen krytyków
Autostopowicz
powrót do forum filmu Autostopowicz

świetny film, w mojej skromnej opinii najlepszy film drogi ! Główni aktorzy po prostu zagrali bardzo dobrze, tworząc przy tym świetne widowisko. Dobry klimacik, jak w przypadku "Pojedynek na szosie". Dla wielu filmy tego typu to nuda, ale dla smakoszy tego gatunku to pozycja musowo do obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
Lukaszsz192

"Autostopowicz" jest sto razy lepszy od "Pojedynku na szosie".

ocenił(a) film na 9
Lukaszsz192

Dzięki za polecenie "Pojedynku na szosie" Olivera Stone'a z 1971 roku, którego nie miałem okazji wczesnej obejrzeć choc twórczość tego reżysera nie jest mi obca. Choc jest to zdecydowanie inny gatunek filmowy to kto wie czy Robert Harmon robiąc "Autostopowicza nie wzorował się na pomyśle Olivera Stone'a ? I choć zgadzam się, iż "Hitcher" jest filmem dużo bardziej złożonym to "Duel" jest jest z pewnością wart polecenia i obejrzenia. Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 9
tomash74

PS.
Miało być oczywiście Stevena Spielberga a nie Olivera Stone'a. Że też nie można poddawać edycji komentarzy na tym portalu - to jeden z największych mankamentów tego serwisu. Niekompetentni recenzenci i fatalne błędy przy spisie obsady wielu filmów to kolejne z wielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones