PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99410}

Atlantyda: Powrót Milo

Atlantis: Milo's Return
6,0 10 266
ocen
6,0 10 1 10266
Atlantyda: Powrót Milo
powrót do forum filmu Atlantyda: Powrót Milo

Zarówno pod względme fabularnym jak i technicznym. Postacie są tak karygodnie narysowane, że aż coś skręca. Brak jakiegolwiek pomysłu na fabułę. Osobiście sądzę, że scenariusza nawet nie zatwierdzono. Zlepek - czytaj miks mogacy sprawdzić się w kinie przygodowym. Niestety Chała! A tak poza tym nie bywam zwolennikiem pełnometrażówek podzielonych na epizody. Przepadam za prostą jadną historią, świadczy to chociaż by o tym, że pomysł na kontynuację jakiś był. A tutaj? Tragedia.

ocenił(a) film na 3
akira894

Zgadzam się. Totalna żenada. Jedynka mi się podobała, dałam 8/10. A to - B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-A.

ocenił(a) film na 3
akira894

ATLANTYDA - mityczne cudo .... tym razem cudem się nie okazała!

Też się pod waszymi postami podpisuję. No chyba najgorsza kontynuacja jaką kiedykolwiek oglądałem ,jeżeli chodzi o film animowany.
Ta część moim zdaniem ,nie powinna w ogóle powstać. Tak jak piszesz podzielona na kilka epizodów ,bardziej przypomina złączone odcinki Scooby Doo (nie przepadam) niż choćby cień pierwszej części Atlantydy. Gdyby nie bohaterowie z pierwszej części ,w życiu bym nie powiedział ,że to kontynuacja. Sytuację ratuje przede wszystkim Wołodia ,ale i tak dla samego Wołodi nie warto spędzać tym razem czasu przed tv.
''Atlantyda - Zaginiony Ląd'' oceniłem na 7 ,''Powrót Milo'' maximum na 4/10 ... niestety.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
akira894

Bo pierwotnie to miał być serial animowany. Niestety "Atlantyda" nie była kasowym hitem, dlatego anulowano produkcję, a pierwsze trzy wyprodukowane epizody zamieniono w to... coś.

ocenił(a) film na 4
akira894

jak dla mnie film totalnie śmierdzi Scooby Doo. Pierwsza część jak dla mnie super bo pokazali coś nowego tak tutaj idealnie zjechane wszystko z Scoobiego. Bardzo nisko go oceniam chociaż lubię animowane filmy tak ten okazał się porażką...

ocenił(a) film na 5
Hibari

A myślałem, że tylko mi to przypomina Scooby Doo. Nie wytrzymałem do końca, a szkoda bo jedynka była bardzo dobra.

ocenił(a) film na 4
theobiwan585

ja wytrzymałam, ale to była strata czasu, a (czasami) niestety nie lubie zostawić nie dokończonych filmów...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones