PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=935}
7,7 63 677
ocen
7,7 10 1 63677
8,6 39
ocen krytyków
Annie Hall
powrót do forum filmu Annie Hall

Dzisiaj o 20:00

użytkownik usunięty

Na TVP Kultura. Kto będzie oglądał?

Dla lubiących Woody'ego kanon, niezależnie od ilości powtórek - niech to starczy za odpowiedź:)

ocenił(a) film na 8
roborzech

Ja :)

Ja oglądałem. Ciekawy, typowo Allen-owski, choć dla niektórych pewnie za dużo dialogów,a i końcówka może się nie spodobać.

ocenił(a) film na 8
Trojden

Obejrzałam po raz kolejny po wielu wielu latach, scena z kichnięciem była krótka lecz wywołała u mnie taką salwę śmiechu, że się zakrztusiłam :-)

ocenił(a) film na 8

Też dziś po raz pierwszy obejrzałem. Allena cenię i można powiedzieć, że odpowiada mi jego humor - szczególnie w początkowym okresie twórczości. Oceniłem na 8, troszkę się pośmiałem a później zmartwiłem wizją związku tam przedstawioną. Niemniej jednak uważam go za najlepszy film Allena jaki do tej pory widziałem.

użytkownik usunięty
cold_dog

A ja po prawie 40 minutach nie wytrzymalam i z nudow przelaczylam na serial The Borgias. Film monotonny i przegadany, nie wiem ale po prostu nie trafil w moj gust. A filmy Allena niektore lubie, np. Drobne cwaniaczki, Celebrity, Zycie i cala reszta czy Scoop. Jednak ten film mnie wynudzil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones